Lägg till produkter i din varukorg för att fortsätta handla.
En klassisk fotpall som fungerar lika bra som avlastningsyta för boken, som plats för fötterna eller som extra sittplats – med vattenavvisande TPU-liner.
Klassiska möbler i rund konstrotting med rustikt utseende. Generöst sittutrymme och alldeles lagom lutning gör att du vill koppla av länge. Tack vare de olika delarna kan du komponera just den grupp som passar din uteplats, med Glendon kan du verkligen förlänga hemmet utåt.
Bellus grundades 1997 med visionen att skapa möbler som skänker värme och atmosfär till ditt hem. Idag är de en av Estlands största tillverkare av stoppmöbler, med en produktion på 100 000 soffor och sängar per år och 250 anställda. Med fokus på skandinavisk design och nordisk komfort erbjuder Bellus högkvalitativa produkter som kombinerar estetik och funktionalitet.